Інфо: 063-321-22-62 | Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Гарячі путівки і тури зі Львова

Гарячі тури в Єгипет 2020


Гарячі тури в Єгипет 2020

Гарячі тури в Єгипет 2020 зі Львова вразять вас своїм розмаіттям

Купити гарячі тури в Єгипет 2020 можна в львівській туристичній фірмі – Levandovski Tour (063-321-22-62). Путівки здивують вас різноманіттям готелів та приємними цінами. Ціна на гарячий тур стартує від 200 долларів з людини. Такий формат відпочинку підійде людям, котрі вміють швидко збиратись.

Гарячі тури в Єгипет 2020

Коли зявляються гарячі тури в Єгипет 2020 ?

Розкажемо вам специфіку формування гарячих турів в Україні. Доволі часто турфірми обманюють своїх потенційних клієнтів пропонуючи їм придбати палаючі тури за місяць – два до вильоту. Запамятайте одну просту істину – це не гарячі тури, а просто маркетинг турфірм.

Що таке гарячі тури?

Гарячий тур формується в тому випадку коли туроператор не встигає продати необзідну кількість йому путівок, і таким чином зостаються вільні місця в літаку. Тому туроператор розміє що йому треба знизити ціну, щоб заповнити ці місця в літаку. Так і формується горячщий тур.

Гарящі тури в Єгипет 2020 – Levandovski Tour

Які готелі підпадають під палаючі тури?

Зазвичай це готелі середнього класу, але можуть бути і винятки. Туроператори можуть давати доволі заманливі пропозиції на дуже хороші готелі, таким чином щоб турист просто не встояв перед купівлею такої путівки.

Коли вигідно палаючі тури?

Палаючі тури зазвичай можно упіймати за 4-2 дні до вильоту. Доволі часто за день до вильоту можна спіймати надзвичайно привабливі пропозиції.

Палаючі тури в Єгипет 2020 – 0633212262

Коли важко купити палаючий тур?

Любителі халяви котрі ще ніразу не відпочивали в Єгипті, але чули про дешеві турпропозиції зазвичай хочуть придбати такі путівки влітку. В липні та серпні. В самий пік відпусток. От якраз в цей період не можна розраховувати на такі пропозиції, адже туристи зі всієї України летять у відпустки, і всі псевдогарячі тури це просто маркетинг від турфірм котрі хочуть заполучити клієнта любою ціною. 

В цей час путівки по 200-250 долларів можуть вам спортити відпочинок, адже це будуть готелі, котрі не ідповідають своїй харковості і здебільшого мають просто жахливе харчування. Хоча, якщо ви хотіли давно східнути – такий варіант може вам здатись навіть дуже привабливим. Все залежить від ваших потреб.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ? ПИШІТЬ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *