Інфо: 063-321-22-62 | Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Гарячі путівки і тури зі Львова

Коли краще їхати в Єгипет?


Відпочинок в Єгипті

Коли краще їхати в Єгипет ?

Це доволі неоднозначне запитання. Перед тим як на нього відповісти потрібно зрозуміти ваші потреби. Тільки після цього можна дати правильну для вас відповідь коли краще їхати в Єгипет?

Коли краще їхати в Єгипет ?

Розберемось по сезонам

Літо

Літо доволі жарке в даному регіоні. Це зумовлено в першу чергу розташуванням Єгипту по відношенню до екватора. Якщо вас в липні не лякає температура повітря в середньому +50, то можете сміливо їхати відпочивати в цей період.

Людський організм швидко адаптовується до погодніх умов. Але теж потрібно враховувати стан здоровя туриста і чи не нашкодить йому така спека.

Коли краще їхати в Єгипет ?

Осінь

Осінь є найбільш мягкою для відпочинку в Єгипті. Коли в Україні починається сезон дощів та похолодання – ви можете сміливо летіти на відпочинок в Єгипет. В даний період температура повітря коливається від 35 до 45 градусів. Море в цей час приблизно 25 градусів має.

З листопада в Єгипті починає холоднішати, але не сильно. Починаються сильні вітри. Можливі невеликі піщані бурі в окремих регіонах.

Зауважте, що в Єгипті часто присутні вітри, тому навіть в липні спеку в 50-60 градусів ви можете переносити як звиклу українську погоду. Але це не стосується людей, в котрих спостерігаються проблеми зі здоровям. В такому випадку вам слід проконсультуватись зі своїм лікарем стосовно відпочинку в такий спекотний період.

Оптимальна пора року для відвідин Єгипту

Зима

Зима в Єгипті буває досить вітряною, але температура повітря зберігає спекотність. Єдиний ньюанс що ближче до вечора істотно холоднішає і туристу слід з собою взяти якусь легку курточку чи тонкий светерок. Також слід не забути про штани на вечір.

Взимку туристам краще обирати регіони в котрих нема піщаних бурь, і де тепло будуть втримувати камні або ж скелі. Тут вам краще проконсультуватись з вашим менеджером по туризму, котрий дізнається ключові потреби туриста і зможе максимально влучно підібрати тур в Єгипет.

Відпочинок в Єгипті

Весна

Весна доволі хороша для тих туристів, кому не терпиться втекти від мокрої української погоди і поніжитись на сонечку. В цей період зазвичай ціни дуже демократичні на відпочинок.

Вагомим плюсом для спокійного відпочинку є те, що більшість сімей з дітьми обирають відпочинок літо-осінь. Тобто у вас може бути тихий та спокійний відпочинок. 

Радимо вам при підборі відпочинку звертатись до префесіоналів, котрі виходячи з вашого бюджету підберуть вам максимально вигідну пропозицію! Телефон для довідки 063-321-22-62. Туристична фірма Львова завжди рада допомогти! Levandovski Tour – м. Львів, пр. Чорновола 63, 5 поверх, 13 кабінет.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ? ПИШІТЬ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *