Інфо: 063-321-22-62 | Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Гарячі путівки і тури зі Львова

Куди важко подорожувати з тваринами?


Куди важко подорожувати з тваринами

Куди важко подорожувати з тваринами можна дізнатись не одразу. Серед більшості країн до котрих звикли подорожувати українці легко ввозити домашніх тварин, але завжди існують але. Бувають виключення до котрих наші туристи зовсім не готові. Деякі країни ужесточають ввіз тварин, і буває легше залишити свого домашнього улюбленця на когось із близьких. Куди важко подорожувати з тваринами стає одразу зрозуміло, адже на першому місці є Великобританія.

Перед тим як вирушати в мандрівку радимо вам дізнатись ньюанси котрі можуть виникнути при мандрівці, задля того щоб зробити свій відпочинок максимально комфортним, та не завдати стресу своїй тваринці.

Якщо говорити про європейські країни, то досить проблематично подорожувати з домашнім улюбленцем до Великобританії, Ірландії та Мальти. Якщо говорити не про Європу, то досить жорсткі правила є в Новій Зеландії та ОАЕ. В іран ви зможете ввести своя собаку тільки в тому випадку якщо вона є службовою. В США діє заборона на ввіз англійских та французьких бульдогів і собак якщо їх вік менший ніж шість місяців.

Взагалі кожному туристу слід перед поїздкою дізнатись до яких країн краще не подорожувати з тваринами, та ознайомитись з правилами перетину кордонуякщо ви їдете з домашнім улюбленцем.

 

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ? ПИШІТЬ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *