Інфо: 063-321-22-62 | Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Гарячі путівки і тури зі Львова

Поїздка в Єгипет


Коли краще їхати в Єгипет ?

Поїздка в Єгипет принесе вам массу задоволення

Поїздка в Єгипет стане для вас незабутньою мандрівкою, котру вам захочеться ще раз повторити. Обрати правильну мандрівку допоможе вам наша туристична фірма Levandovski Tour котра знаходиться у Львові. Наша адреса проспект Чорновола 63, 5 поверх, 13 кабінет. Зателефонуйте 063-321-22-62 та домовтесь з менеджером про підбор туру.

Поїздка в Єгипет – корисні поради туристу

Ви мандруєте до найгарнішого в світі моря – Червоного. 

Поїздка в Єгипет

Чому Червоне море в Єгипті вважають найгарнішим в світі?

Червоне море вважають найгарнішим в світі тому що тут незліченна кількість різноманітних коралів та рибок нереальним кольорів.

Також Червоне море є найсолонішим морем Світового океану. В Червоному морі вода кристалево чиста, що навіть на глибині 30 метрів видно корали і рибки на дні. Це зумовлено тим, що в це море не впадає ні одна річка.

Поїздка в Єгипет що взяти з собою?

Взуття для плавання (відпочинку)

Обовязково перед мандрівкою в Єгипет слід купити спеціальне взуття на ноги для плавання. В народі його називають крокси.

Поїздка в Єгипет – крокси

Це такі резинові тапочки, в яких ремішок накидується на пятки. В таких тапочках часто ходять лікарі. Це взуття необхідне туристу для того щоб не поранити ноги об корали, чи морських їжів. Для цього вам потрібно обирати взуття з надійною підошвою. І так, плавати потрібно в цьому взутті.

Не забудьте про сонцезахисний крем

Сонцезахисний крем в Єгипті необхідність для європейців. У нас шкіра не пристосована до настільки активного сонця, тому щоб не було опіків і ваш відпочинок не був зіпсутий – слід взяти сонцезахисний крем з високим рівнем захисту – SPF 40 або SPF 50. Для дітей слід купувати сонцезахисні крема з дитячої лінійки.

Сонцезахисний крем

І повірте нам, що сонцезахисний крем і крокси (спеціальне взуття для плавання) – це те з чого слід почати складати валізи на відпочинок. Інакше ви ризикуєте зіпсувати собі відпочинок.

Ми не закликаємо підтримувати ту чи іншу торгову марку. Ми залишаємо поради по збору валіз до Єгипту, а вам вже самим обирати яким торговим маркам віддавати перевагу.

Маска для занурення під воду

Маска для занурення

Це теж дуже важлива річ для відпочинку на Червоному морі. Не пошкодуйте грошей та купіть хорошу маску (по можливості купіть комплект з трубкою). Такої краси ви більше ніде в світі не побачите. Просто прийміть позу зірочки на воді і подивіться який чарівний кораловий риф під вами і скільки там рибок.

Бажаємо вам вдалого відпочинку! Постійно з вами на звязку Levandovski Tour – провідна турфірма у Львові.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ? ПИШІТЬ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *