Інфо: 063-321-22-62 | Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Гарячі путівки і тури зі Львова

Щеплення для туристів


Щеплення для туристів

Щеплення для туристів є дуже важливою складовою перед початком мандрівки. Слід памятати що перед тим як обрати подорож і купити пітівку слід дізнатись які щеплення для туристів слід зробити подорожуючи в даному напрямку, адже невідомі для нас країни несуть великий ризик небезпеки. Інфекційні захворювання займають одне із перших місць в даному списку.

Щеплення для туристів 2019-2020

Щеплення для туристів і ваше негативне ставлення до вакцинації на пряму може коштувати вам життя. Вам слід врахувати, що захворювання в екзотичних країнах досить важко переносяться туристами. Іноді навіть це коштує життя. Тож, або ви подорожуєте і вакцинуєтесь, або обирайте країни з меншим ризиком для вашого здоровя.

Слід памятати, що здебільшого вакцинація проводиться за місяць до подорожі, але знову ж таки це все дуже індивідуально, і все треба уточняти.

Прививки для мандрівників можна розділити на дві категорії 

  • Обоаязкові
  • Рекомендовані

До обовязкових щеплень належить прививка від жовтої лихоманки. Дане захворювання легко може передатись через укуси комарів. Під час зараження спостерігається ураження більшості оргпнів. А 1520 процентів інфікованих помирає. Після проведення даного щеплення вам видають сертифікат міжнародного зразку, котрий з 10 дня починає діяти. Термін дії даної вакциації10 років.

Перелік подорожей та рекомендованих прививок

Європавід паротиту, грипу, кору, менінгкоку, дифтерії, правця, поліоміліту, кліщового енцифаліту, гепатитів А і В
Вєтнамвід сказу, черевного тифу, гепатиту А, японського енцифаліту
Єгипет, Туніс, Індіявід черевного тифу, поліоміліту, гепатиту А
Китайвід гепатитів А і В та черевного тифу
ШріЛанка, Індонезія, Африкавід сказу, гепатитів А і В, черевного тифу,поліоміліту
ОАЕвід менінгкокової інфекції та кліщового енцифаліту

Якщо перед плануванням мандрівки у вас виникли сумніви стосовно вакцинації, то радимо вам звернути у посольство даної країни та там дізнатись всю необхідну інформацію стосовно мандрівки. Доволі часто вартує підстрахуватись щоб не наражати на небезпек себе та оточуючих, особливо якщо ви збираєтесь подорожувати з дітьми. Дбайте за своє здоровя та будьте здорові!

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ? ПИШІТЬ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *