Інфо: 063-321-22-62 | Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Гарячі путівки і тури зі Львова

Що робити якщо ваша валіза пропала в аеропорту?


Що робити якщо ваш багаж зник в аеропорту

Якщо по прильоті ви не можете знайти свого багажу на валізній стрічці не потрібно панікувати! Часто такі речі можуть траплятись. Це зумовлено різними факторами.

Вам слід знайти службу Lost&Found (вона зазвичай знаходиться в зоні прибуття туристів). Звернувшись до даної служби вам буде потрібно оформити акт стосовно неналежного перевезення багажу. Щоб успішно заповнити акт від вас вимагатиметься:

  • паспорт
  • посадковий талон
  • багажна бірка.

Також потрібно детально описати саму валізу, вказавши розмір, колір чи навіть бренд. Якщо багаж має особливі прикмети то слід і їх вказати.

Взагалі, перед подорожжю досвідчені мандрівники радять до валізи прикріпити якусь яскраву стрічку та зробити фото, адже це допоможе вам при пошуках пропажі. Оформивши акт вам видадуть код із 10 цифр (PIR), і вже за його допомогою ви зможете слідкувати за станом запиту в системі World Tracer. Як правило втрачений багаж знаходять за 2-3 дні, але офіційно пошуки сягають 21 доби.

Якщо служба аеропорту не змогла відшувати ваші речі, то ви можете продовжити термін пошуку до 45 діб. Або ж отримати грошову компенсацію у розмірі 20 доларів за кожен кілограм. У випадку знаходження багажу його відправляють на ту адресу, яку ви вказали при заповненні акту. Також дана служба приймає скарги якщо ваші речі було пошкоджено. Зауважте, якщо ви розраховуєте на грошову компенсацію, то вам слід написати ще письмову заяву до авіакомпанії-перевізника.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ? ПИШІТЬ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *