Інфо: 063-321-22-62 | Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Гарячі путівки і тури зі Львова

Цікаві факти про Єгипет


Цікаві факти про Єгипет

Цікаві факти про Єгипет постараємся викласти досить коротко і інформативно для вас. Не дарма Єгипет вважають колискою цивілізації.

Цікаві факти про Єгипет свідчать про те що саме тут виготовили перший замок і ключі. Також індустрія краси започатковувалась саме тут. Чого тільки вартий макіяж Клеопатри. Єгипетсткі жінки здавна славились вмінням зробити красивий макіяж. Проте жінки користувались макіяжем як захичтом від палючого сонця.

Цікаві факти про Єгипет свідчать про нереальний інтелект та винахідливість єгиптян.

Дезодорант, зубна щітка, розчіска, ножиці, перука і скло, цемент, поштові голуби, презервативи, – теж були винайдені тут.

Цікаві факти про Єгипет

24 годинний день і календар на 365 днів винайшли, як не дивно Єгиптяни

Всім відомо, що Єгипет – це пустеля, і лише 5 відсотків території на котрій зосереджене основне населення країни і туристичний сектор.

Коти в Єгипетській культурі

Єгиптяни вірили, що кішка – це втілення богині сонячного тепла, берегині домашнього затишку та захисниці жінок і дітей – богині Бастет. Єгиптяни робили скульптури у вигляді Богині бажаючі захистити свої оселі від злих духів.

Кішки в стародавньому Єгипті шанувалися, і за їх вбивство карали смертною карою. Після смерті тварини бальзамували та поміщали в спеціальний саркофаг, котрий зберігався в некрополі. 

Також господар після смерті кішки збривав собі брови в знак скорботи за членом сімї. 

Єдина річка в країні

В Єгипті є тільки одна річка. З шкільних підручників відома нам під назвою Ніл. Ця річка ділить країну на дві частини.

Поселення вдовж річки Ніл туристів наводять на жах. Вид на ці недобудовані будинки нагадує неблагополучні квартали з американських фільмів.

Будинки без дахів

Велика частина будинків стоїть без дахів, а поруч з будинком сушиться на шнурках білизна, котру містяни перуть в тій же річці Ніл.

Більшість Єгиптян свідомо не ставить дах на свій будинок щоб уникнути сплати податків, так як в такому вигляді будинок вважається незакінченим, а отже і нема за що платити податок.

Туризм не основний дохід Єгипту

Туризм посідає тільки 3 місце. На 1 місці – це мито котре накладають на судна котрі ходять по Суецькому каналу. На другому місці – нафта.

Одне з Семи Чудес Світу збережено в Єгипті

Одне з Семи Чудес Світу розташоване в Єгипті – параміда Хеопса. Іі висота – 137,2 м. Радимо по можливості всім туристам відвідати дану піраміду.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ? ПИШІТЬ)

2 comments on “Цікаві факти про Єгипет

Давным-давно искал такую статью. Сыскал на указанном портале. Большое спасибо

Reply

Большое спасибо за полезную информацию

Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *