Інфо: 063-321-22-62 | Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Гарячі путівки і тури зі Львова

Туреччина скасує All inclusive?


Туреччина скасує All inclusive?

Туреччина скасує All inclusive?

Чого очікувати туристам від all inclusive 20202021 в Турції? Чи правда що Туреччина скасує All inclusive? І що ж тоді робити туристам? Відпочинок стане дорожчим?

Туреччина скасує систему все включено?

Давайте розглянемо основні моменти чого Туреччина скасує All inclusive?

Дане рішення голосно висловлює торговопромислова палата, адже власники ресторанів надсилають їм численні скарги. Щодня до Міністерства туризму і культури надходять листи, в котрих підприємці описують всю масштабність завданих їм збитків через готельний all inclusive.

Як давно діє система все включено на території курорту?

Дана система харчування була запропонована в 1990 році і діє на території майже всіх курортних містечок.

Скасування All inclusive?

За словами власників бізнесу система все включено завдає ім збитків, так як більшість туристів обирає пасивний відпочинок і не виходить за межі готелю. А отже це відтік коштів і від ресторанної сфери, і від розважальної, і від торгової. Туристи не тратяться на їжу, алкоголь і покупки в магазинах.

Власники ресторанів зазначають що більшість з них брали кредит у держави щоб відкрити бізнес. І ця ж більшість не має змоги платити по кредити, адже туристи надають перевагу готельному все включено.

Чому туристи тепер витрачають менше коштів у Туреччині?

Турецькі компанії провели моніторинг та зрозуміли, що відпочинок подорожчав для іноземних туристів приблизно на 2030 відсотків. Звідси і стала помітна заощадливість відпочивальників. Слід зазначити, що велика частина відпочивальників відвідує Туреччину вперше, і шопінг та екскурсії їм не дуже цікаві. Вони розсмаковують привабливий all inclusive.

Туреччина скасує All inclusive?

Кому не вигідно відміна системи все включено?

В першу чергу дана відміна не вигідна туристам, адже їм прийдеться більше витрачати грошей на відпочинок. Багато клієнтів просто обере інший відпочинок. Також таке нововведення вкра не вигідно тим же туроператорам, котрі надають ці ж готелі. В такому випадку клієнти будуть шукати інші тури, а можливо навіть займуться самостійними турами, котрі вкрай не вигідні туроператорам.

Ну а поки система все включено успішно працюєприєднуйтесь та відпочивайте! Хто зна доки ця система буде існувати.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ? ПИШІТЬ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *