Інфо: 063-321-22-62 | Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Гарячі путівки і тури зі Львова

Відпочинок в Турції


отдых в Турции

Відпочинок в Турції лідирує по зрівнянні з іншими країнами. Дуже просто зрозуміти вибір туристів, котрі бажають полетіти на відпочинок в Турцію на all inclusive.

Туристичний сезон з квітня по жовтень

Різниця в часі з Україною +1 год. (літній час +0 год.)

Офіційна валюта Турецька ліра (TRY)

Відпочинок в Турції

Подорож до даної країни обіцяє вас здивувати безліччю нових готелів та пам’яток культури. Доволі часто відпочинок туристів перетворюється з пасивно лежачого до дуже активного, адже країна пропонує ціле різноманіття екскурсій.

Відпочинок в Турції запам’ятається як молоді які бажають виключно готелі only adult, так і сімейним парам з маленькими дітками. Кожен турист може обрати собі правильний готель згідно його побажань. Це:

  • аквапарки
  • активна анімаційна програма
  • гольф парки
  • тихі затишні готелі, відповідно до побажань клієнта.

Відпочинок з дітьми в Турції буде незабутнім, адже тут ви зможете знайти безліч дитячих майданчиків та зон, анімаційну програму для діток, або ж навіть окреме дитяче меню в місцевих ресторанах. Головне, перед тим як купити путівку до Туреччини переконайтесь що обраний вами готель надає такі послуги.

Жінки особливо оцінять Туреччину, тому, що тут вони зможуть влаштувати собі незабутній шопінг поки їх другі половинки насолоджуються системою все включено. Ціни здивують навіть самих завзятих шопоманів.
Купуючи гарячі тури ви повинні розуміти який саме готель бажаєте обрати, та яку місцевість. По різноманітних варіантах кожного туриста проконсультує наш менеджер, який допоможе обрати саме ваш відпочинок.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ? ПИШІТЬ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *