Інфо: 063-321-22-62 | Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Гарячі путівки і тури зі Львова

Відпочинок в Єгипті


Дайвінг в Єгипті

Відпочинок в Єгипті є доволі різноманітним. Для когось це суто пасивний релакс біля басейнів та насолода олл інклюзів, а для когось відпочинок в Єгипті це справжній драйв з безліччю розваг.

Найпопулярніші розваги у Єгипті:

  • Дайвінг
  • Снорклінг (лежання на воді в позі зірочки і розглядання рибок і рифів)
  • Шопінг
  • Багато екскурсійна програма

Про кожен із цих пунктів можна говорити досить довго, адже в Єгипті є на що подивитись і чим зайнятись.

ВІдпочинок в Єгипті можна розділити на підкатегорії

Є безліч екскурсійних програм в котрих вам запропонують занурення з аквалангом. Може бути просте занурення, а може бути і прогулянка на яхті з зануренням та обідом з море продуктів.

Занурення з аквалангом

Снорклінг підійде для більш пасивних туристів. Багатий кораловий риф дозволяє відпочивальникам насолодитись красою морського дна, та подивитись на велике розмаіття екзотичних рибок.

Снорклінг

Шопінг в Єгипті теж доволі цікава розвага. Єгиптяни дуже люблять торгуватись та не хочуть втрачати клієнта. Тому, якщо ви купуєте щось у Єгипті – торгуйтесь. Зайважте, що в готелях з вами рідко будуть торгуватись, а от у місті ціні можуть відрязнятись в 2, а то й у 3 рази від готельних.

Шопінг

Екскурсійна програма нереально насичена. Кожен турист може вибрати собі екскурсію згідно своїх інтересів. Найбільш цікаві та захопливі екскурсійні програми:

  • Екскурсія до пірамід Гізи, Сфінкса (м. Каїр)
  • Стародавній Люксор 
  • Пустельні екскурсії на цілий день з заїздом до поселення бедуінів та катання на квадроциклах, багі карах, верблюдах та ін. + вечірнє шоу арабського танцю і куріння кальяну
  • Ескурсію на субмарину з зануренням в море
Екскурсійна програма

Хочемо зазначити що не рекомендуємо їздити на безкоштовні екскурсії, так як вас повезуть по дорогих крамницях. Серед яких в більшості випадків будуть крамниці аромамаслів, парфуміс та хітра. Набагато цікавіше поїхати самостійно на місцевий ринок і там придбати все що потрібно по дуже хорошим цінам.

Взагалі перед тим як їхати на відпочинок в будь яку країну слід ознайомитись з особливостями даного регіону, та дізнатись що вартує там подивитись, а на що не вартує тратити час, особливо якщо у вас путівка на 7 ночей.

Відпочинок в Єгипті

Консультація та швидка бронь туру – 063-321-22-62 Levandovski Tour – провідна турфірма Львова.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ? ПИШІТЬ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *