Інфо: 063-321-22-62 | Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 5-поверх, 13-кабінет 

Гарячі путівки і тури зі Львова

Все включено 2019 – що потрібно щоб замовити горящий тур?


Все включено 2019 - що потрібно щоб замовити горящий тур?

Все включено 2019 від турфірми Levandovski Tour принесе вам задоволення від майбутньої подорожі.  Обрати гарячі тури все включено 2019, можна самостійно, або ж звернувшись до наших менеджерів з туризму.

Для того щоб обрати найкращий горящий тур вам слід вказати нашим менеджерам наступне:

  • Період від і до дат коли ви можете вилітати на відпочинок
  • Місто вильоту (Львів, Київ, Одеси, чи ін.)
  • Кількість туристів
  • Якщо є діти то вказати їх кількість та вік (це впливає на ціну)
  • Систему харчування (все включено – all inclusive, або ж сніданки+вечері чи тільки сніданки)
  • Особисті побажання стосовно готелю
  • Бюджет туру
  • Номер телефону для зв’язку

Радимо всім нашим туристам перед вибором туру ознайомитись з країнами і розділі країни та їх особливості. Там буде короткий текст в якому ви прочитаєте основні фішки тої, чи іншої краіни куди ви б хотіли поїхати.

Слід уважно ознайомитись з мусульманськми країнами, якщо такі підпадають під ваш критерій вибору туру. Дуже важливо знати всі ньюанси, адже порядок в мусульманських країнах дуже жорсткий. там мінімальне порушення може каратись дуже великим штрафом, або ж навіть позбавленням волі.

Також, туристам які люблять алкоголь, та відпочивають саме з ним ознайомитись з правилами даних країн. Досить часто ви не зможете придбати алкоголь за межами готелю, так як він заборонений.

Простіше з алеоголем в європейських країнах, де нема таких жорстких обмежень. Також якщо турист їде в пошукаї пригод і уваги від жінок, то теж потрібно врахувати в яку країну їхати, так як в деяких країнах це карається законом. За банальний секс туризм можна потрапити за грати.

Після цього можна обрати тур туроператор і повідомити турфірмі про той варіант мандрівки, котрий вам підійшов найбільше.

Однак слід пам’ятати, що справжні гарячі тури  з’являються незадовго до авіарейсу, і щоб першими дізнатись про горящі тури радимо залиши свої контакти менеджеру турфірми й він вас повідомить про найвигідніші пропозиції. Телефон для зв’язку 063-321-22-62. Набирайте та залишайте завдяки задля свого незабутнього відпуску.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ? ПИШІТЬ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *