Інфо: 063-321-22-62 | Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Гарячі путівки і тури зі Львова

Тури зі Львова


Тури зі Львова

Тури зі Львова часто шукають не тільки львів’яни, але й гості міста. Ми пропонуємо вашій увазі переважно тури зі Львова на вихідні. Саме такий формат мандрівки допоможе вам відпочити не відпрошуючись з місця праці.

Зазвичай у таких турах зі Львова виїзд в суботу зовсім рано, і повернення до Львова в неділю ввечері. В ніч з суботи на неділю туристи ночують в готелі. Ми пропонуємо вашій увазі як активні тури, так і пасивно відпочинкові.

До активного відпочинку відносяться

  • походи в гори,
  • сплави,
  • поїздки на фестивалі,
  • гірськолижні тури зі Львова.

До відпочинкових належать

  • тури на море зі Львова,
  • релакс тури в Закарпаття,
  • тури в Бакоту.

Кожен турист в праві обрати тур саме для себе, адже досить часто навіть гірськолижний тур в Буковель зі Львова можна зробити відпочинковим, насолоджуючись красою гір, та відпочиваючи в місцевих оздоровчих центрах. До прикладу в Буковелі це є клуб Вода. Тут турист може забути про всю метушню, не спішити на підйомник, а просто насолодитись в гарячому басейні який знаходиться на вулиці з видом на гори.

Тури зі Львова в Буковель 0633212262

Також можна організовувати групові виїзди з наметами в гори, чи на море. Наша туристична компанія займається організацією відпочинку і проведенням корпоративів. для цього вам необхідно мати мінімум 8 осіб, і тоді вже можна організувати відпочинок по вашим побажанням, повністю підлаштувавшись під вас. Для цього лиш необхідно повідомити нашому менеджеру основні вимоги до вашого туру, і ми придумаємо для вас незабутній відпочинок.

Тури активного відпочинку 0633212262
Кожен турист може обговорити індивідуально тур, і внести в нього корективи, до прикладу збільшити кількість днів та дізнатись яка буде різниця в ціні. Зауважте, що не слід відтягувати до дня виїзду, адже зазвичай такі поїздки досить швидко розкупляються, і дуже часто бажаючі відпочити люди отримують відмові в турі. Отже, якщо ви обрали тур по душі одразу ж телефонуйте в турфірму Levandovski Tour 063-321-22-62 і замовляйте відпочинок. Пам’ятайте, зо кількість місць в кожному турі строго обмежена!

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ? ПИШІТЬ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *